Jak kobieta może poradzić sobie z awarią

Jak kobieta może poradzić sobie z awarią

W życiu kobiety zdarza się, że nadchodzi czas próby jej cierpliwości, wytrwałości i sprytu. Jak ogólnie przyjęto rzadko która kobieta umie samodzielnie poradzić sobie z problemem, jakim są usterki domowe bez pomocy mężczyzny. A już najgorsza z możliwych przypadłości domowych to awarie hydrauliczne. Wtedy stają się one ucieleśnieniem prawdziwego koszmaru każdej gospodyni domowej.

Oczywiście zdarzają się wyjątki odbiegające od normy w postaci pań doskonale przeszkolonych we wszelkich możliwych robótkach ręcznych ale jest to zdecydowana rzadkość. Co więcej coraz mniej można spotkać również mężczyzn, którzy byliby w stanie skutecznie naprawić chociażby cieknący kran. Nawet kobieta posiadająca w domu zdrowego, sprawnego mężczyznę może czuć się osamotniona na polu bitwy w obliczu awarii hydraulicznej. Mężczyźni czy to z braku umiejętności czy też zwykłego lenistwa unikają tego typu prac jak tylko się da. Zapewne podświadomie boją się po prostu widma porażki w przypadku nieudolnej naprawy. Trochę lepiej ma się temat drobnych usterek domowych, które już nie wymagają zaawansowanej wiedzy i narzędzi. Przykręcenie śrubki czy wbicie gwoździa wydaje się dużo prostsze niż naprawa cieknącego kranu.

REKLAMA: Hydraulik Kraków – wezwij specjalistę!

Oczywiście żaden facet nie odmówi swojej kobiecie spełnienia jej prośby, nie oznacza to jednak że spełni swoje zadanie dobrze. Zawieszony obraz może spaść, a przykręcona śruba odpaść jeśli nie ma się zielonego pojęcia jak zrobić to dobrze. Dla ukochanej damy nie liczy się przecież jednak efekt końcowy ale dobre chęci, a to przecież jest najważniejsze w całym procesie naprawczym.

Dodaj komentarz