Gdzie kupić broń ?

Gdzie kupić broń ?

Czym jest Racegun ?


Jesteśmy sklepem, który sprzedaje broń palną. Nasza marka powstała w głównej myśli dla pasjonatów strzelectwa aby w profesjonalny sposób powiększać wiedzę oraz umiejętności w strzelectwie. Najważniejsza dla nas jest pasja, nauczymy ciebie wszystkiego nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bronią czy jesteś już profesjonalistą, który chce tylko pogłębiać swoją wiedzę. Posiadamy bardzo szeroką ofertę broni palnej, które jest pobierana od najbardziej sprawdzonych producentów w świecie strzelectwa. Ponadto posiadamy szeroką gamę akcesoriów oraz części do personalizacji i modyfikacji broni palnej. Nasi wyszkoleni pracownicy, którzy są pasjonatami tego sportu zawsze chętnie pomagają zdradzić wszystkie szczegóły oraz ciekawostki o tym sporcie.

Broń sportowa


Sklep Racegun.pl posiada w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment broni sportowej. Można u nas znaleźć pistolety, karabiny sportowe oraz strzelby gładkolufowe.

Pistolety – broń krótka


Nasze pistolety charakteryzują się mała oraz smukłą konstrukcją, idealnie sprawdzają się jako broń przeznaczona do codziennego noszenia i samoobrony. Pozyskujemy je od najlepszych firm, które zajmują się produkcją broni na całym świecie takich jak: HS Produkt, Taran Tactical Innovations oraz wielu innych największych potentatów z tej branży. Ceny dostępne w naszym sklepie zaczynają się już od 1 950 zł.

Broń długa – karabiny sportowe


Karabiny dostępne w naszym sklepie, są stworzone dla celów sportowych, ale wielu producentów jak i broni takich jak np. Karabinek DD M4A1, produkują oraz dostarczają swoją broń do armii, służb policyjnych i najlepszych sportowców ze świata broni palnej. W przypadku DD M4A1 jest wyposażone w łoże M4A1 RIS II, które jest w użyciu w jednostkach US Special Operations Command (SOCOM) w systemie uzbrojenia SOPMOD II od 2005r. Ceny naszych karabinów zaczynają się już od 1 990 zł.

Strzelby sportowe gładkolufowe


W zestawie producentów, którzy dostarczają nam strzelby gładkolufowe możemy znaleźć firmy znane na cały świat takie jak rosyjski Kalashnikov Group. Posiadamy wiele rodzajów broni, która jest sprecyzowana pod określone konkurencje strzelectwa sportowego. Jednym z przykładów jest strzelba SAIGA-12 IPSC od Kalashnikov Group wyprodukowana z myślą o strzelcach biorących udział w konkurencjach IPSC lub 3GUN w klasie OPEN. Ceny naszych strzelb zaczynają się już od 2 900 zł,

Zakup Broni w sklepie Racegun


Broń w naszym sklepie można kupić jedynie stacjonarnie za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz pozwolenia na posiadanie broni. Internetowy sklep służy jedynie do sprawdzenia oferty oraz zarezerwowania produktu.

Więcej informacji dostępnych na naszej stronie Internetowej.

Dodaj komentarz