Zalety stosowania karty paliwowej

Zalety stosowania karty paliwowej

Karta paliwowa pozwala na bezgotówkowe rozliczanie zakupów dokonywanych na stacjach benzynowych. Jest wygodna i praktyczna, a jednocześnie często oferuje także dodatkowe benefity, które zależą do jej operatora. Niestety, duża część ofert skierowana jest wyłącznie do dużych firm. Co mają zrobić w tym przypadku małe i średnie przedsiębiorstwa? Odpowiedź stanowi oferta na karty paliwowe od FLOTEX POLSKA.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wielu kierowców ze względu na specyfikę wykonywanych obowiązków pracuje w dużym pośpiechu. Karta paliwowa pozwala im na szybkie i bezgotówkowe tankowanie. To nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Dodatkowo FLOTEX POLSKA wprowadziła innowacyjną usługę „Mapa cen”. Pozwala ona na sprawdzenie w Panelu Klienta cen ON na wszystkich stacjach, na których jej Klienci w przeciągu ostatnich 14 dni.

Wygodne zarządzenie

Na ogół kierowca musi zbierać wszystkie paragony, aby później rozliczyć się z dokonanych zakupów. Jest to często problematyczne, ponieważ paragony łatwo jest zgubić lub uszkodzić. Dokonując zakupów za pomocą kart paliwowych FLOTEX POLSKA, system odnotowuje wszystkie transakcje. Na koniec miesiąca wystawiana firma wystawia zbiorczą fakturę. Pracodawca ma więc łatwy dostęp do historii transakcji, a osoba odpowiedzialna za księgowanie mniej pracy do wykonania.

Indywidualnie dopasowana karta

Potrzeby poszczególnych firm są zróżnicowane. FLOTEX POLSKA oferuje rozwiązania, które można łatwo dopasować do swoich potrzeb. Karta może być zarejestrowana albo na imię i nazwisko kierowcy (wtedy bez znaczenia jest tankowany pojazd) albo na konkrety numer rejestracyjny (wówczas nie ma znaczenia kto kieruje służbowym pojazdem). Istnieje także możliwość otrzymania karty na firmę. Wniosek o jej wydanie można złożyć online. Karta dotrze na wskazany adres w przeciągu 10 dni roboczych – więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Dodatkowe korzyści

Karty paliwowe od FLOTEX POLSKA dają także wiele innych korzyści. Usługa mobiParking, którą można aktywować w ramach karty pozwala na płacenie smartfonem za postój w płatnych strefach parkingowych w ponad 50 polskich miastach. Z kolei usługa viaToll prepaid daje możliwość wniesienie opłaty w trybie przedpłaconym na bramkach autostradowych w Polsce. Użytkownicy karty mogą też zbierać punkty w programach lojalnościowych na stacjach ORLEN, BP oraz Shell.

Dodaj komentarz