Zabiegi medycyny estetycznej na dłonie

Zabiegi medycyny estetycznej na dłonie

Efekty starzenia można zauważyć nie tylko na twarzy w postaci zmarszczek. Zaobserwujemy je również na dłoniach. Mowa tutaj o różnych przebarwieniach skróty czy bruzdach. Wiele osób chce zlikwidować te oznaki starzenia. Czasami kremy i inne suplementy mogą okazać się za mało skuteczne. Wtedy potrzebny będzie zabieg medycyny estetycznej, który poprawi wygląd dłoni. Jest parę kuracji,

Efekty starzenia można zauważyć nie tylko na twarzy w postaci zmarszczek. Zaobserwujemy je również na dłoniach. Mowa tutaj o różnych przebarwieniach skróty czy bruzdach. Wiele osób chce zlikwidować te oznaki starzenia. Czasami kremy i inne suplementy mogą okazać się za mało skuteczne. Wtedy potrzebny będzie zabieg medycyny estetycznej, który poprawi wygląd dłoni. Jest parę kuracji, które pozwolą się nam pozbyć starości z rąk.

Odmłodzenie rąk dzięki zabiegowi medycyny estetycznej

Pierwszym sposobem na odmłodzenie rąk jest mezoterapia igłowa. Dzięki temu zabiegowi możemy  wygładzić, nawilżyć i ujędrnić skórę dłoni. Podczas tej kuracji śródskórnie dodaje się preparat stworzony z odpowiednich suplementów. Wykonuje się to za pomocą malutkiej igły, którą wkłuwa się na zewnętrzną część dłoni. Jeśli chcemy, aby efekt po tym zabiegu utrzymywał się długo, należy go kilkukrotnie powtórzyć. Przyjmuje się, że powinno się go wykonać do pięciu razy w odstępach od dwóch do trzech tygodni. Później powtórzyć po trzech miesiącach.

Kolejnym sposobem na odmłodzenie skóry rąk jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, który odpowiada za napinanie i nawilżanie ciała. Preparat spowoduje, że zmarszczki na naszych dłoniach zlikwidują się, a kondycja skóry będzie wyśmienita. Zabieg ten należy powtarzać kilkukrotnie. Podczas wizyty, specjalista wszystko wyjaśni i powie, kiedy należy go odnowić.

Wygląd naszych dłoni  możemy również poprawić dzięki hydroksyapatytu wapnia. Stosuje się go jako wypełniacz, który poprawia pracę kolagenu. To kolejna substancja, która odpowiada za nawilżenie skóry. Podczas zabiegów z użyciem hydroksypatytu wapnia możemy poprawić kondycję  dłoni. Skóra będzie napięta, a zmarszczki znikną.

Zabiegi odmładzające dłonie są bardzo popularne i wiele osób z nich korzysta. Dzięki nim nasze ręce będą zachwycać, a my nie będziemy się ich wstydzić. Specjalista, do którego się udasz, powie Ci, którą kurację należy zastosować, aby jak najdłużej cieszyć się z efektu.

Kawkopolana
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos