Versum – szybka rezerwacja dla Twoich Klientów

Versum – szybka rezerwacja dla Twoich Klientów

Czy wiesz, kiedy możesz liczyć na stosunkowo najwyższe przychody? Oczywiście wtedy, gdy Twoi klienci czują się w Twojej firmie „prawie jak w domu”. Żeby im to zapewnić, muszą oni posiadać dostęp do możliwie jak najwygodniejszego systemu rezerwacji wizyt online.

Dlaczego online?

System Versum pozwala na szybkie zarezerwowanie wizyty drogą internetową. Dzięki temu rozwiązaniu klient nie musi ciągle poszukiwać numeru telefonu do naszej siedziby i nie marnuje czasu na próby dodzwonienia się do nas. Rezerwacje online są wygodne – zarówno dla klienta jak i dla naszej firmy. Dlatego zwiększają one potencjalne zyski nawet o kilkadziesiąt procent.

Wygodny interfejs

System Versum oferuje wygodne rezerwacje online na podstawie zaawansowanego interfejsu graficznego. Za jego pośrednictwem, można z łatwością sprawdzić, czy wybrany termin jest zajęty czy nie. Poszczególne terminy są również uzgadnianie pod kątem godzinowym – można na przykład sprawdzić, czy dany pracownik jest dostępny w określonej godzinie. Jeśli tak, istnieje możliwość zarezerwowania sobie wizyty w konkretnym czasie i u konkretnego pracownika.

Rozwiązanie dla małych i dużych firm

System Versum sprawdzi się zarówno gdy posiadasz małą, jak i dużą firmę. Dlaczego? Jeśli masz mały salon, rezerwacje online odciążą pracowników i przyspieszą obsługę poszczególnych Klientów. Z kolei jeśli posiadasz duży salon, system Versum zastąpi Twojego recepcjonistę. Dzięki temu zminimalizujesz koszty i przyspieszysz obsługę klientów. Przełoży się to na zwiększenie Twoich obrotów, gdyż dzięki systemowi szybkich rezerwacji umawianie wizyty będzie znacznie szybsze.

Włączaj i wyłączaj kiedy chcesz

System rezerwacji online możesz włączać i wyłączać kiedy chcesz. Nie potrzebujesz do tego doświadczonego programisty. Możesz też szybko zdefiniować daty, w których nie chcesz przyjmować klientów.

Rezerwacja oline

Dodaj komentarz