Ubezpieczenia na pojazdy- jak szybko szukać

Ubezpieczenia na pojazdy- jak szybko szukać

Wielu klientów zgłasza się do agencji oferującej ubezpieczenia. Chcą tam znaleźć taką ofertę, jaka spełnia ich wszystkie wymagania. Nie dla każdego liczy się tylko niska cena. Są osoby, które szukają ubezpieczenia od solidnego towarzystwa ubezpieczeniowego, które w razie problemów z autem nie będzie stwarzało problemów z wypłatami pieniędzy. To, dlatego trzeba być przygotowanym na to, że klient szuka za każdym razem czegoś innego. W jaki sposób dać im to wszystko? Nie będzie to wcale trudne i agentbot.pl to będzie właśnie rozwiązanie dla nas. Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o tym to powinien nadrobić stracony czas. To specjalny bot sztuczna inteligencja, która działa na naszą korzyść. To oznacza, że w naszym imieniu wyszukuje oferty z towarzystw, z jakimi współpracujemy. Mając kilka różnych firm ubezpieczeniowych ręczne szukanie zajmuje wieki i klient nie będzie z tego powodu zadowolony.

Kilka sekund na szukanie wielu ofert

Właśnie tyle czasu agentbot potrzebuje żeby przedstawić naszemu klientowi oferty. Dane wpisywane ręcznie można zastąpić specjalną aplikacją, która będzie skanowała kod znajdujący się w dowodzie rejestracyjnym. W ten sposób można będzie przyspieszyć szukanie. Dane dotyczące przebiegu silnika znajdziemy na stronie rządowej. Wszystko zrobimy przez Internet i to naprawdę bardzo szybko, dlatego nie ma się, co dziwić, że zainteresowanie aplikacją jest tak bardzo duże. Każdy chce zyskać na tym jak najwięcej się da. 

Więcej zadowolonych klientów w agencji ubezpieczeniowej

W tym samym czasie można obsłużyć wielu klientów. Nie trzeba każdego obsługiwać i szukać ofert dla niego. W kilka sekund mamy wszystkie oferty i jeśli klient którąś akceptuje to zawieramy umowę. Kilka minut i już mamy następnego i następnego klienta. Tutaj można liczyć naprawdę bardzo duże zyski, dlatego wykupujemy sobie odpowiedni pakiet agentbot, a wtedy przekonamy się jak to wszystko działa. Nikt jeszcze nie wrócić po testowaniu aplikacji do tradycyjnej formy wyszukiwania ofert, bo nie było to dla niego opłacalne. 

Dodaj komentarz