Rolnik szuka żony to już ósmy sezon

Rolnik szuka żony to już ósmy sezon

Popularnym programem Telewizji Polskiej stał się emitowany w niedzielę program Rolnik szuka żony. O fenomenie programu świadczy ilość edycji, a było ich już aż siedem! O czym opowiada program?

Rolnik szuka żony, jak sam tytuł wskazuje, skupia się na połączeniu ze sobą samotnych ludzi. W przypadku tego programu jest to rolnik (coraz częściej są to też rolniczki), który poszukuje kandydatki na żonę, która zamieszka razem z nim, na wsi. Na początku każdej edycji, po przedstawieniu kilku głównych bohaterów, podane są dane adresowe do każdego z kandydatów. Osoby, które są zainteresowane którymś z bohaterów, mogą wysłać do rolnika list, zgłaszając tym samym swoją kandydaturę do udziału w programie. Każdy z głównych bohaterów odczytuje otrzymane listy i wybiera kilka kandydatek, które zagoszczą w jego domu i przez kilka tygodni będą z nim mieszkać i pomagać w jego codziennych obowiązkach. Na czym polega fenomen tego programu? Jest prawdziwy, pokazuje prawdziwych, prostych i szczerych ludzi, którzy szukają miłości.

Pary które połączył ze sobą program:

  • Robert i Agnieszka z 2. edycji programu
  • Mikołaj i Marta z 4. edycji programu
  • Aneta i Mateusz z 5. edycji programu

Wszystkie podane pary wzięły ze sobą ślub. Świadczy to o skuteczności programu i podkreśla, że miłość można znaleźć zaczynając od wysłania zwykłego listu. To właśnie jest motywacją do tworzenia kolejnych edycji programu. Uczestnicy kolejnej, ósmej już edycji zostali przedstawieni standardowo w Wielkanoc.

Więcej informacji na temat tego programu znajdziecie na  https://rolnik-szuka-zony.pl/

fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Dodaj komentarz