Perfumy dla kobiet – nowości na 2020 roku

Perfumy dla kobiet – nowości na 2020 roku

Wraz z nadejściem jesieni zmienia się nie tylko nasza garderoba, ale także perfumy. Jakie nowe damskie zapachy zaprezentowały wiodące marki modowe na początku sezonu? Jakie perfumy dla kobiet warto kupić w najbliższym czasie? Czy perfumy od znanych marek będą najlepszym rozwiązaniem? Odpowiadamy! Zapach Chloe Signature Rose Tangerine Chloe Signature Rose Tangerine to nowy zapach dla

Wraz z nadejściem jesieni zmienia się nie tylko nasza garderoba, ale także perfumy. Jakie nowe damskie zapachy zaprezentowały wiodące marki modowe na początku sezonu? Jakie perfumy dla kobiet warto kupić w najbliższym czasie? Czy perfumy od znanych marek będą najlepszym rozwiązaniem? Odpowiadamy!

Zapach Chloe Signature Rose Tangerine

Chloe Signature Rose Tangerine to nowy zapach dla kobiet preferujących perfumy kwiatowe i owocowe. Chloe Rose Tangerine to reedycja legendarnych perfum kwiatowych, które dzięki błyszczącej świeżości mandarynki i czarnej porzeczki w nutach głowy są jeszcze bardziej energetycznie. Serce zapachu wciąż wypełnia nuta róży, a podstawę stanowi biały cedr i biały bursztyn. Zapach jest dostępny w różnych objętościach: 30, 50 i 75 ml.

Valentino Voce Viva

Nowe perfumy damskie zaprezentowała w 2020 roku również marka Valentino. Zapach uosabia wolność, indywidualność i wszechstronność. Znajomość z zapachem tej złożonej kompozycji zaczyna się od „szokującej” dawki bergamotki, imbiru i mandarynki, które stopniowo ustępują luksusowemu aromatowi białych kwiatów. Nutę serca tworzą delikatne nuty wanilii, piżma, drzewa sandałowego, bobu tonka i mchu. Perfumy są dostępne w pojemności 50 lub 100 ml.

Cartier La Panthere Perfume

Nowością od Cartier, która pojawiła się w tym roku, jest kwiatowo-szyprowy zapach, czyli Cartier La Panthere Perfume. To kolejna zmodyfikowana wersja znanego zapachu. Gardenia nadal pełni funkcję „pierwszych skrzypiec”, ale w odróżnieniu od pierwszej wersji z 2014 roku, perfumy otula woń paczuli, piżma, moreli i osmantusa. Zmniejszona jest jednak wyrazistość nuty szyprowej. Zapach jest dostępny w buteleczkach o pojemnościach 25, 50 i 75 ml.

Dior J’Adore Infinissime

Dior J’Adore Infinissime to kolejne „dziecko” w rodzinie zapachów Dior J’Adore. Nowe perfumy są promowane jako „niesamowicie zmysłowe”. Już przy pierwszym psiknięciu ujawniają się nuty bergamotki, czerwonej pomarańczy i różowego pieprzu. W sercu zapachu znajduje się bukiet kwiatów róży stulistnej, jaśmin sambac, ylang-ylang. Perfumy można kupić w estetycznych flakonikach o pojemności 50 lub 100 ml.

Gucci Bloom Profumo di Fiori

Nowe perfumy Gucci należą do grupy zapachów orientalnych i kwiatowych. Górne nuty perfum to jaśmin sambac i cudacznik indyjski, serce zapachu rozpoczyna się akordem tuberozy, ylang-ylang i jaśminu, a w nutach bazy czuć irys, drzewo sandałowe, piżmo i benzoes z nutami drzewnymi i słonecznymi. Zapach trafił do sprzedaży w butelkach po 30, 50 i 100 ml.

Kawkopolana
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos