Nowości w gabinecie stomatologicznym

Nowości w gabinecie stomatologicznym

Zastosowanie nowych metod leczenia przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn to bardzo dobre rozwiązanie. Pacjenci dzięki temu są bezpieczniejsi, a ich zęby wyglądają coraz lepiej.

Jakie nowości się dzisiaj stosuje?
Ciekawostką są licówki, które nie wymagają szlifowania zębów. Licówki są porcelanowe, a dzięki wzmocnionej strukturze mają o wiele większą trwałość. Grubość licówki to 0,2 mm, czyli mniej więcej tyle ile szkło kontaktowe. To, dlatego nie ma potrzeby żeby szlifować zęby. Taka metoda jest o wiele bardziej bezpieczna i co ważne trwalsza. Osoby, które mają problemy z brakiem śliny będą zadowolone, bo w gabinecie można otrzymać sztuczną, syntetyczną ślinę. Efekt po jej zastosowaniu jest natychmiastowy, dlatego warto tego spróbować. Efekt utrzymuje się nawet przez dwie godziny, co pozwala na łatwiejsze jedzenie czy mówienie. Osoby, które stosują nici dentystyczne będą bardzo zadowolone. Dzisiaj dentysta Białołęka doradzi nam żeby wybrać Water Pik Flosser. Jest to specjalna nitka do czyszczenia powierzchni międzyzębowych, ale różnica polega na tym, że jest w formie szczoteczki do zębów. Częstotliwość drgań urządzenia to aż 10 tysięcy razy na jedną minutę. Rodzice, którzy mają problemy z bólem zębów u swoich ząbkujących dzieci mogą skorzystać ze specjalnego żelu. Smak żelu to winogrona. Działa w kilka sekund dając ukojenie i uczucie chłodu. Zilactin baby jest niesamowicie skuteczny w działaniu i polecany przez wielu rodziców. Na języku mamy mnóstwo bakterii, dlatego stworzona została specjalna szczoteczka do języka. Dzięki temu prawie 90% bakterii jest usuwanych.
Trafiając do profesjonalnego dentysty można zapytać o nowości pojawiające się na rynku. Jest tego bardzo dużo i ciągle pojawia się coś nowszego. Dentyści dzięki temu mogą stosować najnowsze metody, które podobają się pacjentom, bo przynoszą im ulgę. Trzeba sprawdzać wszystkie metody leczenia i dbania o zęby żeby tylko uzyskać z tego jak najlepsze efekty.

One thought on “Nowości w gabinecie stomatologicznym

Dodaj komentarz