Najlepsze urządzenie do masażu w domu

Najlepsze urządzenie do masażu w domu

O zaletach masażu nie trzeba nikogo przekonywać. Sprawia on, że ciało rozluźnia się, a dolegliwości bólowe kręgosłupa znikają. Ma także pozytywny wpływ na układ kostny i mięśniowy. Poza tym, w skuteczny sposób poprawia samopoczucie, nie tylko fizyczne. Aby jednak korzystać z dobrodziejstw masażu, warto go wykonywać regularne w domu. Po jaki urządzenie warto sięgnąć?

Najlepsze urządzenie do masażu w domu

Godnym polecenia urządzeniem jest pistolet wibracyjny MediGunPRO marki Casada. Dlaczego? Przede wszystkim ten masażer domowy jest prosty w obsłudze i pozwala na masaż praktycznie wszystkich grup mięśniowych. Jego zaletą jest także długi czas pracy baterii – aż do czterech godzin! Poręczny kształt sprawia, że pistolet można wziąć ze sobą w podróż. Co więcej, nie generuje on hałasu jak inne tego typu urządzenia na rynku. A cisza z kolei pozwala na skuteczniejszy relaks.

Możliwości MediGunPro

Pistolet wibracyjny MediGunPro posiada 5 automatycznych programów pracy i 6 wymiennych głowic masujących. Okrągła jest przeznaczona do masaży dużych grup mięśni. Głowica rozwidlona przyda się w trakcie masażu mięśni w okolicach kręgosłupa, podczas gdy punktowa pozwala na skupieniu się na wybranych punktach ciała. Głowica płaska cechuje się uniwersalizmem i jest odpowiednia dla wszystkich części ciała. Głowica trapezowa świetnie nadaje się do rozmasowywania gruzłow, a falowana ma właściwości amortyzacyjne, przez co można nią masować okolice stawów. Pistolet wibracyjny MediGunPro posiada także aż 5 poziomów prędkości pracy – zarówno w trybie automatycznym, jak i ręcznym. Jego wszechstronność sprawia, że chętnie sięgają po niego sportowcy, choć nadaje się dla każdego.

Masaż w domu jeszcze nigdy nie był tak prosty. MediGunPro to łatwe w obsłudze i skuteczne urządzenie, która pozwala na dotarcie do większości obszarów ciała. Regularne stosowanie masażu z użyciem tego pistoletu wibracyjnego z pewnością przyniesie wiele długofalowych korzyści, takich jak poprawa samopoczucia psychicznego i fizycznego oraz złagodzenie dolegliwości bólowych, zwłaszcza w okolicach kręgosłupa. Jest to jedno z lepszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wszechstronność i innowacyjność.

Dodaj komentarz