Gdzie zjeść w Konstancinie-Jeziornie

Gdzie zjeść w Konstancinie-Jeziornie

Park Zdrojowy z tężnią solankową, ciągnące się ponad bagnami pomosty, bogactwo zabytkowych willi i postindustrialna przestrzeń byłej papierni – to tylko niektóre z turystycznych atrakcji Konstancina-Jeziorny. Jeśli dodacie do tego malownicze położenie w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i niewielkie oddalenie od stolicy, miasto okazuje się wręcz obowiązkowym punktem po drodze każdego wyjazdu do Warszawy.

Planując wypad, koniecznie zastanówcie się też nad tym, gdzie dobrze zjeść w Konstancinie-Jeziornie. My proponujemy wam obiad w restauracji działającej w obiekcie EVA Park Life & SPA – miejscu, gdzie nowoczesny wystrój spotyka się z kameralną atmosferą i menu tworzonym na bazie regionalnych składników oraz inspiracji z najlepszych kuchni świata.

Restauracja w EVA Park Life & SPA

To jedyna taka restauracja w Konstancinie-Jeziornie, w której zamówicie dania przygotowywane z lokalnych składników, ale inspirowane przepisami z całego świata. Nad menu i jakością potraw serwowanych w EVA Park Life & SPA czuwa Artur Andrzejewski. Jednym z priorytetów szefa kuchni jest to, by karta dań była skomponowana w oparciu o naturalne składniki pochodzące od regionalnych dostawców. Kuchnia sięga między innymi po miód od okolicznych pszczelarzy oraz zioła, warzywa i owoce od rolników i sadowników działających w pobliżu miasta.

Na ich bazie szef kuchni tworzy dania będące autorską mieszanką wpływów z całego świata z kulinarną klasyką naszego kraju. Jako przystawkę możecie zamówić między innymi wołowy tatar z piklami i lubczykowym majonezem lub krewetki podane w maślanym sosie z grzankami i wakame. Danie główne? Może przepiórka z purée z trufli i sosem musztardowym oraz karmelizowaną dynią z jabłkiem? Albo pierogi z farszem cielęcym ze skwarkami i cebulką? Na deser możecie zamówić zaś śliwkowe crumble z lodami waniliowymi lub imbirową panna cottę serwowaną z truskawkami i bazylią.

Jeśli, więc zastanawiacie się, gdzie dobrze zjeść pod Warszawą i zależy wam na zdrowej kuchni skomponowanej z odwagą oraz fantazją – wybór może być tylko jeden, czyli restauracja w Konstancinie-Jeziornie w obiekcie EVA Park Life & SPA.

Miejsce na kameralny obiad i towarzyskie przyjęcie

Atutem EVA Park Life & SPA jest nie tylko starannie skomponowana karta dań, ale też sam wystrój. Wnętrza restauracji zaaranżowano w nowoczesny sposób, zachowując jednak kameralny nastrój. Dzięki temu miejsce jest idealną przestrzenią na spotkanie w gronie rodziny lub znajomych. Poza salą główną, w EVA Park dostępna strefa VIP, którą możecie zarezerwować, planując większe imprezy okolicznościowe lub spotkania biznesowe.

Dodaj komentarz