Dystrybutor wody w firmie – komfort i wygoda

Dystrybutor wody w firmie – komfort i wygoda

Osoby prowadzące firmy, zobowiązane są do dostarczania wody swoim pracownikom w nieograniczonej ilości. Ponadto regularne picie wody może przyczynić się do poprawienia efektywności i produktywności personelu. Najbardziej popularnym sposobem na zagwarantowanie wody dla pracowników jest dzierżawa dystrybutorów. Znika dzięki temu problem związany z zakupem wody w butelkach. Praktyka ta była popularna jeszcze jakiś czas temu. Wiele biur zamawiało zapas gazowanej i niegazowanej mineralnej w butelkach. Jednakże system ten nie jest ani tani ani wygodny. Dlatego coraz bardziej popularne staje się dzierżawa dystrybutora.

Całoroczny dystrybutor

Być może kojarzą się one jedynie z upałami i latem, jednak nowoczesne modele dystrybutorów pozwalają na pozyskanie również wrzątku. Funkcja ta pozwala na parzenie kawy lub herbaty bez konieczności przygotowania wody w czajniku. W taki sposób pracownicy nie mają możliwości przedłużania przerwy przez regularne zaparzanie ciepłych napojów. Funkcją podgrzewania wody posiadają zarówno dystrybutory z butlą jaki i dystrybutory filtrujące.

Nowoczesność i elegancja

Orzeźwiające zimna woda do firmy, a także wrzątek do zaparzania herbaty są poniekąd standardem w dystrybutorach. Nowoczesne dystrybutory filtrujące posiadają także możliwość dostarczania wody gazowanej. Ta innowacyjna funkcja zaspokoi nawet najbardziej wybrednych klientów, sprawiając jednocześnie dużo przyjemności pracownikom lubiących ten rodzaj wody. Dizajnerska stylizacja i estetyczny wygląd powodują, że taki dystrybutor wody w firmie, może z powodzeniem stanowić ozdobę biura. Dzięki możliwości podłączenia go bezpośrednio do sieci wodociągowej nie ma konieczności stosowania butli oraz ich regularnej wymiany. Firmy dzierżawiące tego typu dystrybutory zapewniają instalacje oraz regularny serwis urządzenia.

Ekologiczne rozwiązania w dobrej cenie

Firmy posiadające mniejszy budżet, mogą skorzystać ze zwykłych dystrybutorów na butlę. Do wyboru mają dystrybutory mechaniczne, które służą jedynie do korzystania z wody w temperaturze pokojowej. Większą jednak popularnością cieszą się dystrybutory elektryczne, umożliwiające lekkie chłodzenie wody lub jej ewentualne podgrzewanie. Zamawiając taki dystrybutor dostajemy gwarancję regularnych dostaw wody.

Dodaj komentarz