Bielizna dla kobiet z dużym biustem – czym się kierować, wybierając odpowiedni biustonosz

Bielizna dla kobiet z dużym biustem – czym się kierować, wybierając odpowiedni biustonosz

Kobiety hojnie obdarzone przez naturę dużym biustem nie mają łatwego zadania wybierając odpowiedni biustonosz. Nie dość, że w sklepach z bielizną trudno dostać duże rozmiary biustonoszy, to dodatkowo muszą zwracać uwagę na fason, który nie tylko podkreśli ich walory, ale również zapewni właściwe podtrzymanie biustu. Nieodpowiednio dobrany rodzaj biustonosza niesie za sobą przykre konsekwencje zdrowotne, takie jak: problemy z kręgosłupem, odparzenia, czy też ucisk naczyń krwionośnych. Dodatkowo bielizna, która zapewnia wygodę, niekoniecznie jest elegancka i seksowna. Gdzie zatem szukać rozwiązania, które zapewni nie tylko komfort, ale też i estetyczny wygląd?

Czym należy się kierować, kupując biustonosz dla dużego biustu

Wydawać by się mogło, że jeśli biustonosz jest wyposażony w szerokie ramiączka, to zapewnia odpowiednie podtrzymanie dla biustu. Jednak to nie ramiączka odgrywają tak dużą rolę przy tym, tylko pas, który jest najważniejszym elementem konstrukcji idealnie dobranego biustonosza. Dopasowanie obwodu jest o tyle ważne, ponieważ zapewnia stabilność i właściwe podtrzymanie ciężaru biustu. Dobór miseczek jest sprawą drugorzędną, ale również nie bez znaczenia. Najlepiej sprawdzą się w tym wypadku miseczki, które całkowicie otaczają piersi i nie powodują wybrzuszeń przy górnej krawędzi oraz pod pachami. Dlatego najlepszym wyborem będzie biustonosz o miękkich miseczkach. Podczas zakupu tej części damskiej bielizny, warto zwrócić uwagę na:

  • haftki, najlepiej aby zapinał się na pierwszą, aby mieć możliwość zapinania go na dalsze po rozciągnięciu w czasie użytkowania
  • szeroki pas
  • mieszczącą całą pierś miseczkę
  • nie wpijające się w biust fiszbiny
  • nie wpijające się w ramiona ramiączka

Gdzie kupować biustonosze dla większych piersi

Biustonosze o standardowych rozmiarach dostępne są w każdym sklepie z bielizną. Te większe rozmiary spotyka się rzadziej, ale tu z pomocą przychodzą sklepy internetowe. Duży wybór, fantazyjne fasony, przeróżne kolory na stronie https://www.wyspabielizny.pl/bielizna-damska/biustonosze/ pozwalają znaleźć biustonosze w wielu rozmiarach, dzięki czemu każda kobieta, niezależnie od tego, czy obdarzona jest mniejszym biustem, czy też bardziej obfitym, może uzupełnić swoją garderobę o wysokiej jakości elegancką i wygodną bieliznę.

Dodaj komentarz