Stylowe wyposażenie łazienki dzięki marce Cersanit

Stylowe wyposażenie łazienki dzięki marce Cersanit

Stylowe wyposażenie łazienki nie musi równać się z wysokimi kosztami. Luksusowe wnętrze nie jest zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Nowoczesne technologie, ładny design i ceny, które nie zbijają z nóg- to wszystko znajdziesz w stylowych sprzętach marki Cersanit.

Harmonia i prostota


Kluczem do uzyskania harmonijnego i stylowego wnętrza jest wybranie sprzętów z tej samej linii, które mają takie same kolory i kształty. Wtedy w naszej łazience nie będzie efektu, że jakiś sprzęt nie pasuje do innego i powoduje wizualny chaos. Warto stawiać na minimalizm. Kolekcja ceramiki łazienkowej Cersanit Carina składa się z prostych geometrycznych kształtów, które bardzo ładnie prezentują się w łazienkach. Prostota tych ceramicznych elementów doda elegancji całej aranżacji. Warto postawić na prostotę, a dzięki niej uzyskamy efekt wizualnej harmonii.

Liczą się detale


Kolekcję Cersanit wyróżniają detale. Elementy wyglądają smukle, a jednocześnie lekko drapieżnie. Krawędzie wyglądają na masywne, a jednocześnie są zaokrąglone. Daje to poczucie smukłości oraz poczucia stabilności. Ceramika wydaje się być solidna i lekka jednocześnie. Seria Carina nadaje się do wnętrz w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Techniczne ułatwienie


Miska i kompakt WC wykonane są w nowoczesnym systemie Clean On. Cersanit Clean On to rozwiązanie bezkołnierzowe dla miski WC. Dzięki niemu łatwo utrzymać toaletę w czystości. Sprzątanie łazienki zmienia się z przykrego obowiązku w przyjemność, bo zajmuje o wiele mniej czasu.
Niektóre deski do WC posiadają rozwiązania takie jak wolne opadanie deski lub przycisk do wypinania deski. Są to detale, które znacząco podnoszą komfort użytkowania i sprzątania.

Konsekwencja ma znaczenie


Przy aranżacji wnętrz liczy się również spójność. Oznacza ona konsekwencję w wyborze mebli i ceramiki, ich kształtów oraz kolorów. Warto wybrać jedną serię ceramiki oraz mebli. Przy wyborze kolorów mebli do łazienki warto kierować się ponadczasowością beżów, bieli, szarości. Na pewno ułatwi to stworzenie stylowego wnętrza. Dodatkowo można wtedy uniknąć rozczarowań, że któryś sprzęt nie pasuje do innego. Zyskuje się też czas, bo nie trzeba oglądać wielu różnych modeli i zastanawiać się, czy będą do siebie pasować we wnętrzu naszej łazienki.

Wybierając Cersanit dostajesz w pakiecie komfort i piękne wzornictwo, które nie wyjdzie z mody przez długie lata. Zaokrąglone kształty kolekcji Carina tworzą przyjemną i estetyczną łazienkę. Za niewielkie pieniądze można dostać swoją własną luksusową i stylową łazienkę.

Szeroki wybór produków Cersanit, znajdziesz w sklepie https://arenalazienek.pl/pl_PL/producer/CERSANIT/97.

Dodaj komentarz