Lekcje ecodrivingu

Lekcje ecodrivingu

Czy kończąc kurs prawa jazdy i otrzymując dokument uprawniający do kierowania pojazdem, możemy nazwać się dobrymi kierowcami? Nie, nawet po wielu latach i nabraniu doświadczenia, wciąż nie musimy jeździć znakomicie – konieczne jest bowiem dokształcanie się i zdobywanie wiedzy na własną rękę, dzięki której jazda będzie dużo bardziej ekonomiczna, ekologiczna oraz bezpieczna. Bardzo dobrym sposobem

Czy kończąc kurs prawa jazdy i otrzymując dokument uprawniający do kierowania pojazdem, możemy nazwać się dobrymi kierowcami? Nie, nawet po wielu latach i nabraniu doświadczenia, wciąż nie musimy jeździć znakomicie – konieczne jest bowiem dokształcanie się i zdobywanie wiedzy na własną rękę, dzięki której jazda będzie dużo bardziej ekonomiczna, ekologiczna oraz bezpieczna. Bardzo dobrym sposobem na pozyskanie takiej wiedzy jest ecodriving Poland, podejmujący temat tego jak jeździć, aby zaoszczędzić na paliwie, zadbać o środowisko naturalne, a także utrzymać swój samochód w jak najlepszym stanie przez maksymalnie długi okres. Nasza szkoła, zatrudniając specjalistów w tej kwestii, posiadających wieloletnie doświadczenie za kółkiem, pragnie pomóc państwu zdobyć wiedzę i stać się lepszymi kierowcami. Co więcej – zajmujemy się również tematyką jazdy defensywnej, dzięki której możliwe jest znaczne zwiększenie swojego bezpieczeństwa na drodze i zadbanie również o komfort jazdy innych uczestników ruchu.
Zapraszamy na ecodriving Poland
Czego możecie państwo dowiedzieć się od naszych specjalistów? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju sposobów na ekonomiczną oraz ekologiczną jazdę. Dowiecie się jakie błędy popełnialiście dotychczas i zyskacie wiedzę na temat pozornie najbardziej podstawowych manewrów na drodze, które jednak można wykonywać jeszcze lepiej i efektywniej niż dotychczas. Dowiecie się tego jak optymalnie przyspieszać, hamować, wyprzedzać, na jakich obrotach jeździć i co zrobić, aby zaoszczędzić na paliwie, a także zadbać o to, by poszczególne elementy samochodu pozostały w znakomitym stanie przez bardzo długi czas. Oczywiście wszystko to przy udziale odpowiednich materiałów dydaktycznych i pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie odpowiadają na wszelkie państwa pytania. Zapraszamy – ecodriving Poland oraz jazda defensywna to pojęcia, które powinny być obecne w słownikach każdego kierowcy. Dzięki temu wszystkim nam będzie lepiej i dużo bezpieczniej na drodze.

1 comment
Kawkopolana
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

1 Comment

  • Pan wiktor
    14 kwietnia 2018, 09:35

    Elektryczny samochód, który właśnie posiada to najtańsze rozwiązanie, jakie można sobie wybrać. Nie ponoszę żadnych kosztów, bo wiem gdzie w mieście znajduje się darmowe ładowanie samochodów elektrycznych. Nie sądziłem, że to wszystko będzie takie proste i żałuje, że wcześniej się nie zdecydowałem na ten krok. Naprawdę było warto inwestować w nowoczesne technologie.

    REPLY

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos