Jaki prezent dla pary młodej wybrać

Jaki prezent dla pary młodej wybrać

Branża ślubna rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Wesela tworzą spójne wystroje, atrakcje dla gości i wiele innych elementów. Dlatego wybór odpowiedniego prezentu dla pary młodej jest w dzisiejszej rzeczywistości szczególnym wyzwaniem. Jak dobrze wybrać, czym się kierować?

Prezent dla pary młodej, czym się kierować w wyborze

Oczywiście para młoda najchętniej przyjmuje koperty z żywą gotówką, która pozwoli im zakupić to czego potrzebują. Do niedawna kupowało się pościele, zestawy kuchenne, garnki, czy inne przybory użytku domowego. Jednak te czasy już minęły. Dzisiaj najlepiej dać kopertę. Jednak, aby koperta nie była samotna, często para młoda pisze w zaproszeniu jaki prezent podarować zamiast symbolicznie wręczanych kwiatów. Nieraz są to konkretne alkohole, innym razem składka na schronisko dla zwierząt, jeszcze inni życzą sobie losów na loterię. Pomysłów jest tyle ile par i ich zainteresowań. Co zrobić, gdy przyszli małżonkowie nie określili się i nie opisali jaki prezent dla młodej pary kupić?

Tutaj pole do popisu mają oczywiście goście weselni. Oto kilka wskazówek, jaki prezent ślubny dla pary młodej będzie dobrym wyborem: 

  • gry planszowe, jest to modna forma spędzania czasu, która w ostatnich latach przeżywa wielki rozwój. Nie mówimy tutaj o zwykłej grze w chińczyka, ale o wielu różnych grach, które można wybierać zarówno w trudności rozgrywki, tematyce czy po prostu wyglądzie.
  • książki – dobra książka odwołująca się do hobby nowożeńców, a może miejsca do którego jadą w podróż poślubną to również trafiony wybór. Pamiętajmy jednak, że jeżeli państwo młodzi nie lubią czytać, to może warto zainwestować w atlas podróżniczy, albo album na przyszłe zdjęcia?
  • zestaw do masażu dla dwojga, to sposób na wywołanie uśmiechu i powód do zakrzyknięcia weselnego „gorzko”.
  • płyta z muzyką, to rozwiązanie dla osób, które dobrze wiedzą jaką muzykę lubią słuchać młodzi we dwoje. Dodając do życzeń, aby wspólne słuchanie przypominało im ten piękny dzień i miłość jaką siebie obdarzają sprawi, że zaintrygujemy narzeczonych i damy im możliwość stworzenia wspomnień z konkretnymi utworami. Można również pokusić się o dedykację na weselu z piosenką z podarowanego albumu muzycznego.

Wszystkie pomysły jakie tylko mamy są dobre, o ile nawiązują bezpośrednio do samej pary młodej. Szukajmy zawsze zainteresowań, wspomnień, czy nawiązań do obojga małżonków. Prezent dla pary młodej może być zaproszeniem do nowego hobby, ale musi zachęcać do sięgnięcia po niego.

Dodaj komentarz