Jak poprawić efektywność treningu fitness

Jak poprawić efektywność treningu fitness

Trening Fitness niejedno ma oblicze, a jego efekty u jednych widoczne są mniej, a u innych bardziej. Dzieje się tak nie tylko ze względu na brak determinacji, ale również podejście do treningu, czyli to, w jaki sposób go wykonujemy. Wiele osób zastanawia się, jak poprawić efektywność ćwiczeń przy wykorzystaniu dodatkowych elementów tj. podesty, piłki, gumy Power Band itd. Dzisiaj chcieliśmy Wam zaoferować nowatorskiej urządzenie, jakim jest platforma wibracyjna PowerBoard, która wzmaga kurczenie i rozkurczanie mięśni u osoby ćwiczącej.

Jak poprawić swój trening?

Udowodniono, że z wykorzystaniem PowerBoard od Casada, efektywność treningu może zostać zwiększona nawet dwukrotnie! Platforma wibracyjna generuje fale o różnej częstotliwości i długości, a my dopasowując odpowiedni trening, wybieramy pozycję, podczas której będą pracowały poszczególne mięśnie. Możliwość indywidualnego wyboru częstotliwości sprawia, że możemy dopasować trening dokładnie w taki sposób, jak nam pasuje, a dostępnych jest blisko 100 różnych ustawień.

Efektywny trening w krótkim czasie!

PowerBoard to doskonałe urządzenie dla wszystkich tych osób, które nie mają czasu na długie treningi na siłowni. Korzystając z platformy wibracyjnej, nie tylko zwiększamy efektywność treningu, ale także skracamy jego czas. Nawet pół godziny ćwiczeń dziennie może przynieść zadowalające efekty w krótkim czasie. To także doskonały wybór dla tych, którzy z różnych względów nie lubią chodzić na siłownie, czy do sali fitness, a w zamian preferują indywidualne ćwiczenia w domu. Do treningu wystarczy nam tak naprawdę niewiele miejsca, w którym ustawimy platformę i to w jej obrębie będziemy wykonywać ćwiczenia. Na platformie PowerBoard można wykonywać przysiady, pompki, brzuszki, jak również wiele więcej ćwiczeń wchodzących np. w skład cyklu tabata lub podobnych.

Relaks i rehabilitacja

Warto zwrócić uwagę na fakt, że PowerBoard to nie tylko narzędzie dla osób, które pragną szybkich i widocznych efektów w treningu fitness. Platforma wibracyjna doskonale sprawdzi się również do rehabilitacji, czy nawet relaksu. Fale wibracyjne wpływają na ciało i organizm człowieka, podobnie jak maty wibracyjne, które bądź co bądź również są dostępne w ofercie marki Casada.

Podsumowując, nowatorskie rozwiązanie, jakim jest platforma wibrująca PowerBoard 3.0 to urządzenie, które można wykorzystać do treningu, rehabilitacji, a nawet relaksu po ciężkim dniu. Działanie platformy opiera się o fale wibracyjne, które użytkownik może ustawić w kilkudziesięciu zakresach. Trening z takim wsparciem może zwielokrotnić efekty i skrócić czas, jaki będzie nam potrzebny do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Dodaj komentarz