Przygotowujesz rodzinną imprezę okolicznościową? A może kampanię reklamową swojej firmy? Zastanawiasz się nad niebanalnymi upominkami dla gości, które można spersonalizować i zaprojektować wg własnego pomysłu? Krówki z nadrukiem będą strzałem w dziesiątkę zarówno na imprezie prywatnej jak i firmowej.

Krówki cieszą się dużym powodzeniem wśród smakoszy, w dodatku są polskim symbolem kojarzonym przez obcokrajowców na całym świecie. Gadżety firmowe zapewniają dobrą reklamę i ocieplają wizerunek firmy, poza tym ich nazwy są lepiej zapamiętywane. Zamiast kolejnej smyczy do kluczy, czy balonika z logiem firmy warto postawić na ten słodki upominek. I tak, krówki reklamowe cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością i możemy się z nimi spotkać w większości banków, perfumeriach i wielu innych firmach, a także miastach jako sposób na promocję i pomysł na pamiątkę z wyjazdu. Nie tylko są pyszne w smaku, ale również świetnie się prezentują, mają eleganckie etykiety, a logo firmy bardzo dobrze widoczne.

Krówki spersonalizowane to również idealny pomysł na prywatne imprezy okolicznościowe. Wielu producentów oferuje na swojej stronie możliwość projektowania wyglądu, czyli wybór tła, napisu głównego, napisów bocznych, zamieszczenia zdjęcia, a nawet zaproponowania własnego dekoru niedostępnego na stronie. Poza tym możemy dobrać do tego eleganckie opakowania. Klienci zamawiają spersonalizowane krówki na wesela, chrzciny, komunie, urodziny, a także wieczory panieńskie i kawalerskie.

Wybór motywów, kolorystyki jest naprawdę szeroki i pozwala dostosować wygląd cukierków do stylu przewodniego imprezy. Koszt zamówienia słodkich upominków jest bardzo atrakcyjny w porównaniu z innymi gadżetami dlatego trafiają do coraz większej grupy klientów.